POŻEGNANIE BOGDANA BIENIEK

2011-11-02

    W imieniu władz samorządowych Trzebiatowa składam Panu serdeczne podziękowania za partnerskie i twórcze współdziałanie w okresie od 27 października 1998 r. do 30 czerwca 2011 r. w realizacji programu “BEZPIECZNE MIASTO TRZEBIATÓW“.

    Stan bezpieczeństwa i porządku publicznego jest jednym z najbardziej palących problemów naszej codzienności, dlatego też program, który z Pana pomocą realizowaliśmy, stał się dla nas motorem szybkich i kompleksowych zmian na lepsze w tej dziedzinie.

    Serdecznie dziękuję również za szczególną pomoc, doradztwo i cenne wskazówki przy opracowaniu projektu programu “ Bezpieczne Miasto “. Korzystając z Pana doświadczeń, łatwiej nam było opracować i realizować Gminny Program Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego w Trzebiatowie pn.“ Bezpieczne Miasto Trzebiatów “.

    Życzę Panu dużo zdrowia, radości, optymizmu i sukcesów w życiu osobistym oraz zadowolenia z efektów zaszczytnej, ale jednocześnie bardzo trudnej służby.

    Wyrażając szczere przekonanie o zasadności dotychczas realizowanych działań w sferze bezpieczeństwa publicznego Gminy Trzebiatów, w czym miał Pan wielki udział, uprzejmie proszę o przyjęcie niniejszych podziękowań i życzeń.


BURMISTRZ ZDZISŁAW MATUSEWICZ 

 

 

do góry

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Wszelkie prawa zastrzeżone

Powered by PETRO