Wyniki Międzynarodowych Zawodów Strażackich Sikawek Konnych - Trzebiatów 2007

2007-06-16

I. Kobiece Drużyny Pożarnicze

  1. OSP Golinka – Gmina Bojanowo, woj. wielkopolskie
  2. OSP Sworawa – Gmina Poddębice, woj. łódzkie
  3. OSP Jaromierz – Gmina Siedlec, woj. wielkopolskie

II. Drużyny Oldboyów

  1. OSP Sworawa – Gmina Poddębice, woj. łódzkie
  2. OSP Raszyn – Gmina Raszyn, woj. mazowieckie
  3. OSP Jordanów – Gmina Jordanów, woj. małopolskie

III. Męskie Drużyny Pożarnicze

  1. OSP Sworawa – Gmina Poddębice, woj. łódzkie
  2. OSP Grójec Wielki – Gmina Siedlec, woj. wielkopolskie
  3. OSP Sworowo – Gmina Pakosław, woj. wielkopolskie

IV. Najładniejszy zaprzęg

  1. OSP Tuchorza – Gmina Siedlec, woj. wielkopolskie

V. Drużyna najbardziej oddalona od Trzebiatowa

  1. OSP Szczawnica – Gmina Szczawnica, woj. małopolskie
Komplet wyników w kategorii kobiecych drużyn pożarniczych

Zajęte
miejsce
Nazwa OSP Numer startowy Czas ćwiczenia
bojowego
Prezentacja drużyny Punktacja końcowa
1 OSP Golinka 7 50,5 16 34,5
2 OSP Sworawa 1 52,5 16 36,5
3 OSP Jaromierz 9 53,0 15 38,0
4 OSP Przyprostynia 6 57,0 15 42,0
5 OSP Sworowo 3 61,5 15 46,5
6 OSP Grójec Wielki 8 62,0 14 48,0
7 OSP Trzebosz 2 66,5 17 49,5
8 OSP Trzebiatów 5 69,5 16 53,5

Nie sklasyfikowano drużyny OSP Tuchorza – nie ukończyła konkurencji


Komplet wyników w kategorii drużyn oldboyów
Zajęte
miejsce
Nazwa OSP Numer startowy Czas ćwiczenia
bojowego
Prezentacja drużyny Punktacja końcowa
1 OSP Sworawa 4 50,0 17 33,0
2 OSP Raszyn 5 57,5 18 39,5
3 OSP Jordanów 6 58,5 18 40,5
4 OSP Leszczyny 7 62,0 17 45,0
5 ZOM-G ZOSP RP w Krzywiniu 8 78,0 16 62,0
6 OSP Starkowo 2 77,0 14 63,0

Nie sklasyfikowano drużyn OSP Trzebiatów i FFw Wandlitz (Niemcy) – nie ukończyły konkurencji


Komplet wyników w kategorii męskich drużyn pożarniczych
Zajęte
miejsce
Nazwa OSP Numer startowy Czas ćwiczenia
bojowego
Prezentacja drużyny Punktacja końcowa
1 OSP Sworawa 19 33,0 17 16,0
2 OSP Grójec Wielki 12 41,0 15 26,0
3 OSP Sworowo 4 44,0 17 27,0
4 OSP Łagowo 15 46,0 14 32,0
5 OSP Mrzeżyno 13 49,0 14 35,0
6 OSP Przyprostynia 6 50,0 15 35,0
7 OSP Trzebiatów 18 50,0 15 35,0
8 KP PSP Gryfice 2 49,5 14 35,5
9 OSP Tuchorza 1 49,0 13 36,0
10 OSP Golinka 16 53,0 17 36,0
11 OSP Raszyn 10 54,0 18 36,0
12 OSP Szczawnica 14 58,0 18 40,0
13 OSP Żelewo 8 57,0 14 43,0
14 OSP Zabruzdy 20 61,0 17 44,0
15 OSP Małachowo 7 61,0 16 45,0
16 OSP Starkowo 3 60,0 14 46,0
17 OSP Jaromierz 17 62,0 14 48,0
18 OSP Granowice 11 67,0 16 51,0
19 OSP Jordanów 5 72,0 18 54,0
20 OSP Golczewo 23 90,0 15 75,0

Nie sklasyfikowano drużyny FFw Wandlitz (Niemcy) – nie ukończyła konkurencji
Nie wystartowały drużyny OSP Gołańcz Pom. i OSP Przemocze

Ogółem w zawodach wystartowało 38 drużyn.


Prezes OSP Trzebiatów
asp. sztab. Arkadiusz Baniak


do góry

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Wszelkie prawa zastrzeżone